Ukážka strany

Toto je vzorová stránka. Je odlišná od blogu, pretože zostane na jednom mieste a zobrazí sa vo vašej navigácii na stránkach (vo väčšine tém). Väčšina ľudí začína stránkou O nás, ktorá ich predstavuje potenciálnym návštevníkom. Mohlo by to vyzerať nejak takto:

Ahojte! Cez deň pracujem ako poslíček na bicykli, po nociach robím najlepšie drinky v príjemnom bare a toto je moja webstránka. Bývam v Trenčíne, mám škrečka Igora a niekedy mám rande aj so svojím mestom (nejdem do baru ale napr. len tak chodím).

…alebo niečo takéto:

Spoločnosť XYZ Doohickey bola založená v roku 1971 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné služby. Nachádza sa v meste Gotham City, XYZ zamestnáva viac ako 2 000 ľudí a robí všetky druhy úžasných vecí pre komunitu Gotham.

Ako nový používateľ WordPress môžete prejsť na vašu nástenku, zmazať túto stránku a vytvoriť nové stránky pre váš obsah. Bavte sa!

Diana Klepoch Majdáková

Diana Klepoch Majdáková (1983) je kultúrna manažérka, kurátorka a kritička súčasného umenia. Pôsobí v kultúrnom a neziskovom sektore ako iniciátorka a koordinátorka umeleckých, vzdelávacích a iných aktivít. Je kurátorkou a riaditeľkou festivalu umenia a udržateľnosti NASUTI (od roku 2018). Podieľala sa na tvorbe kultúrneho programu kreatívneho centra Nová Cvernovka (od roku 2017), kde okrem iného koordinovala rezidenčný program a odborne konzultovala aktivity vizuálneho umenia. Spoluzaložila a kurátorsky viedla projekt umenia vo verejnom priestore Neviditeľná Štiavnica (2012 - 2017). V roku 2016 pôsobila ako programová riaditeľka Tabačka gallery v Košiciach, kde viedla medzinárodný projekt OFF LIMITS - cenzúra v súčasnej umeleckej praxi (2017). Venuje sa publikačnej činnosti (Päťdesiat súčasných umelcov na Slovensku, 2014, Beautiful People, 2015, KNUT, 2017, OFF LIMITS, 2018 a.i.), vlastným kurátorským projektom a iniciatívam. Je autorkou textov, prednášok, recenzií, katalógov, článkov o umení, kultúre a spoločnosti, publikovala vo viacerých médiách (Flash Art CZ&SK, Profil, Glosolália, SME, Denník N). Žije v Bratislave.

Sledujete náš projekt sociálnych sieťach?